top of page

01 Mar Cum

|

Yenimahalle

Kansere Dair Her Şey 8. İnteraktif Buluşma

Kansere Dair Her Şey Siz Sorun Biz Söyleyelim Soru-Cevap 8. İnteraktif Buluşma Kolorektal Kanser Farkındalık Ayı

Kansere Dair Her Şey 8. İnteraktif Buluşma
Kansere Dair Her Şey 8. İnteraktif Buluşma

Saat ve Yer

01 Mar 2024 19:00 – 23:00

Yenimahalle, Varlık, 06170 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

'Geleneksel Kansere Dair Her Şey' etkinliğinin sekincisi büyük bir katılımla düzenlendi. 1-31 Mart tarihleri arasında kutlanan Kolorektal Farkındalık Ayı'na özel olarak düzenlendi. Salona Kurulan özel kolon maketiyle dikkat çeken etkinlik, katılımcıları kolorektal kanser konusunda bilgilendirme ve farkındalık oluşturma amacını taşıdı.

Başhekim Prof. Dr. Lütfi DOĞAN'nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, kolorektal kanser taramasının önemini ve gerekliliğini vurguladı. Başhekim Yardımcısı Toygar Sarı'nınmodertörlüğünde gerçekleşen programda, alanında uzman konuşmacılar katılımcılarla buluştu. Konuşmacılar arasında Cerrahi Onkoloji Kliniği'nden Doç.Dr. Bülent AKSEL yer aldı.

Katılımcılara kolorektal kanserin teşhis ve tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgiler aktarıldıve kolonoskopi gibi önleyici tarama yöntemlerinin önemi vurgulandı. Program, katılımcıların interaktif soru-cevap oturumuyla devam etti ve Kolorektal Kanser Farkındalık Ayını vurgulamak amacıyla hazırlanan stantlar gezildi.   

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page